У містах Запорізької області проходять фінальні змагання першості області з футзалу

У спортивному комплексі Пологівської ДЮСШ стартували фінальні змагання першості області з футзалу під гаслом «Граємо за Україну разом!» серед юнаків 2000-2001 рр.н. Вітали учасників фіналу мер міста Пологи Віктор Корольов, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко та директор Пологівської ДЮСШ Іван Сіденко. Сім колективів почали боротьбу за перемогу. На жаль, не прибув на матчі запорізький «Мегаполіс», який мав усі шанси посісти призове місце.
Команди провели 11 матчів і мають такі показники перед заключним туром, який пройде 15 березня у м. Енергодар.
«Темп» Енергодар – 9 очок
«Таврія» Василівка - 9
ДЮСШ Пологи - 9
«Аріс-1» Мелітополь - 9
«Аскон» Якимівка – 3
«Аріс-2» Мелітополь - 0
ДЮСШ Чернігівка – 0
Чотири команди мають однакові шанси стати переможцем змагань, які проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради разом з управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та обласною асоціацією міні-футболу (футзала).
Продовжило естафету проведення фінальних змагань місто Токмак. У спортивному комплексі «Дизеліст» розпочали боротьбу за медалі юнаки 2002-2003 рр.н. Всі вісім фіналістів прибули на ігри. В 11 матчах з 13 боротьба велася до останніх секунд. перед останнім ігровим туром, який пройде 22 березня у м. Токмак, команди мають такі здобутки:
«Темп» Енергодар – 12 очок
ДЮСШ Чернігівка – 10
«Отаман» Гуляйполе – 9
«Спартак» Мелітополь – 6
ДЮСШ Токмак – 5
«Енергія» Енергодар – 4
«Аріс» Мелітополь - 1
ДЮСШ Оріхів – 1
При такому розкладі теоретичні шанси посісти призове місце є у всіх команд.

Дата публікації: 
13.03.2015