«Світанкова» родина святкує Різдво за всіма традиціями

Із глибоким розумінням традицій, в аутентичних костюмах вихованці комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» відтворили історію виникнення і традиції святкування найвеличнішого християнського свята – Різдва Христового.

За словами директора закладу Катерини Шарікової, викладачі, вихователі, керівники гуртків та весь персонал «Світанку» доклав максимум зусиль, аби святкування Різдва не перетворилось для їхніх вихованців на черговий вихідний.

- Наша мета – зробити так, аби діти по-справжньому розуміли сенс цього свята, знали, як відзначали Різдво в українських родинах, що робили, що ставили на стіл, які молитви читали, як ставились одне до одного, - наголосила Катерина Шарікова.  

І, як зазначив гість свята – керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко – дітлахам та їхнім наставникам вдалось передати атмосферу свята.

-  У вас дуже тепло. Ви – справжні українці, які шанують свої традиції, свої родини, свою батьківщину. Нехай над вами завжди буде благословення, а світла зірка долі осяює ваш життєвий шлях, - зазначив Володимир Подорожко, передавши «світанковій» родині привітання від усієї Запорізької обласної ради, а також символічний подарунок.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
24.12.2019