«Стрімкий зліт Запоріжжя»: найбільшим досягненням міської влади мер Запоріжжя вважає розвиток міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звітував за рік роботи міської влади. Разом з депутатами, представниками громадськості звіт «приймали» голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

За словами Володимира Буряка, цей рік ознаменувався стрімким зльотом аеропорту «Запоріжжя». Аеропорт вже побив власний минулорічний рекорд. Його послугами скористалися більше 400 тисяч пасажирів. Це ж стосується й збільшення прибутку, який цього року складе більше 88 млн. грн.

- 2019 року ми в повному обсязі виконали ремонт середньої частини злітно- посадкової смуги аеропорту. Загалом за рік було відремонтовано 54 000 кв. м. злітно-посадкової смуги, 27 000 кв. м. руліжної доріжки, 54 000 кв. м. перону аеропорту. Та наймасштабніший проєкт, який ми за 2 роки втілили в життя – будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту «Запоріжжя». В 2017 році цей проєкт багато хто вважав лише мрією, в здійснення якої було важко повірити. Але будівельні роботи вже закінчено, на початку 2020 року почнемо вводити термінал в експлуатацію. Думаю, вже з березня пасажири зможуть планувати свої авіаподорожі, - зазначив Володимир Буряк.

Крім того, міський голова відзначив успіхи міської влади в розвитку громадського транспорту, реалізації програми «Безпечне місто», в рамках якої встановлено більше 230 сучасних відеокамер, благоустрої міста,  реконструкції і капітальному ремонті шляхопроводів, будівництві нових доріг, розвитку інфраструктури житлового господарства, заміні теплових, водопровідних, каналізаційних мереж. Особливо міський голова Запоріжжя зупинився на впровадженні змін в сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури і спорту.

Говорячи про плани на 2020 рік, Володимир Буряк наголосив на виконанні робіт з благоустрою площі Фестивальної:

- Тут ми сподіваємося не лише на власні ресурси, але й на інші можливості, зокрема кошти обласного бюджету. Вважаю це правильним, адже це не лише головна площа Запоріжжя, але й області.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак так оцінив результати роботи міського голови і міської влади в 2019 році:

-  Оцінку роботі міської влади має ставити громада міста, мешканці Запоріжжя. І як частина цієї громади, можу сказати, що місто змінюється, й це добре, адже ми всі хочемо бачити Запоріжжя сучасним, комфортним й перспективним. Зрозуміло, що за чотири роки зробити все не можливо, але пріоритети визначені, і на них сьогодні акцентував увагу Володимир Буряк: аеропорт, інфраструктура, житлове господарство, громадський транспорт. Приємно, що сьогодні реалізовуються всі програми, затверджені депутатами, збережені й обрані пріоритетними програми соціального спрямування. Обласна рада завжди підтримує розвиток обласного центру й наступного року коштом обласного та міського бюджетів реалізовуватимуться важливі інфраструктурні проєкти. Тож зроблено чимало, але й подальших планів дуже багато. Бажаю, аби всі вони були успішно реалізовані, а запоріжці пишалися рідним містом, - підбив риску очільник обласного депутатського корпусу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
27.12.2019