Школярі Запорізької області – в захваті від «Спортивної зими»

Юнаки з Гуляйпільського району та дівчата з Пологівського району у складі збірної команди Запорізького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (комунальний заклад Запорізької обласної ради) взяли участь у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Спортивна зима». У заході, який проходив з 24 по 27 лютого 2015 року у с. Бояни Чернівецької області на базі туристичного комплексу «Сонячна долина», приймали участь команди з різних куточків України.
Цей захід включав у себе три вида змагань: сноутюбінг, боулінг та слалом. За результатами змагань, у загальному заліку команда Запорізької області разом із командою Черкаської області розділили 7-8 місце. Перше місце у заході виборола місцева команда, а друге і третє місця відповідно зайняли школярі з Донецької та Одеської областей.
Усі учасники змагань були нагороджені дипломами, медалями та спеціальними призами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Разом із цим, учасники змагань отримали сертифікати, у яких зазначено, що вони успішно закінчили навчальний курс в гірськолижній та сноуборд школі «Каштан Чернівці».
За словами запорізьких учасників змагань, вони отримали неповторні враження та масу позитивних емоцій.

Дата публікації: 
04.03.2015