Робоча група з розробки Порядку відбору кандидатів до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Запорізькій області відпрацювала механізм прозорого відбору кандидатур

Запорізька обласна рада продовжує прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. На сьогодні вже подано більше 20-ти заяв від громадських організацій, які делегують своїх представників до цієї комісії.

Сьогодні члени робочої групи з розробки Порядку відбору кандидатур під головуванням заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка обговорили механізм подальшого відбору кандидатів. Депутати Запорізької облради (Дмитро Майстро, Тетяна Ковиліна) та представники громадськості (Дмитро Сар`ян) висловили своє бачення подальшого розвитку подій.

Після конструктивної дискусії члени робочої групи пристали на пропозицію Владислава Марченка провести після завершення здачі документів співбесіду с кандидатами до складу постійної поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Запорізькій області за участі представників депутатських груп і фракцій, представників виконавчого апарату Запорізької облради та ГУ Нацполіції в Запорізькій області. Крім того, робоча група вважає за потрібне отримати від кожного з кандидата заяву про свою згоду на участь в роботі комісії та рекомендувати спеціально розроблену анкету, яка дозволить депутатам, які голосуватимуть на сесії за ту чи іншу кандидатуру, мати уявлення про її професійні досягнення та моральні якості.

Така процедура, на думку заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка, дозволить обрати двох представників від громадськості до складу постійної поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Запорізькій області максимально відкрито і прозоро.  

Дата публікації: 
11.05.2016