Привітання трудовому колективу ЗЗРК з нагоди ювілею комбінату

Шановні друзі!

45-та річниця з дня заснування Запорізького залізорудного комбінату – знакова подія для всієї Запорізької області. Адже своїм славним трудом, професіоналізмом та інноваційним підходом до видобутку руди, колектив ЗЗРК підвищує статус Запорізького краю, як території стабільності і надійності.
Неможливо переоцінити значення ЗЗРК для розвитку чорної металургії як найбільшого виробника агломераційної, мартенівської і доменної руди в Україні. Та не менш важливим є внесок комбінату у скарбницю Василівського району та всієї Запорізької області. Будучи центром, навколо якого обертається життя тисяч родин василівців, комбінат вже 45 років є місцем, де люди працюють, підвищують свій професійний рівень та знаходять своє щастя. Трудові династії Драгунових, Гусевих, Ракша, Чистякових, Скворцових, Бредо – яскраве тому підтвердження.
Працюючи на глибині сотень метрів, ви, шановні працівники Запорізького залізорудного комбінату, досягаєте неабияких висот своєї професійної майстерності. Переконаний: під керівництвом генерального директора ЗЗРК, Героя України Михайла Короленка ваш колектив доб'ється ще більш високих результатів.
Від всього депутатського корпусу Запорізької області бажаю кожному працівникові Запорізького залізорудного комбінату нових трудових успіхів, міцного здоров’я та мирного неба.

Голова Запорізької
обласної ради
Віктор Межейко

Дата публікації: 
22.01.2015