Професійне свято відзначають працівники органів прокуратури

Напередодні професійного свята в прокуратурі Запорізької області відбулися урочисті збори. Від імені депутатського корпусу облради правозахисників привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Кращі працівники, які відзначилися високими здобутками в професійній діяльності, отримали грамоти обласної ради, обласної державної адміністрації та прокуратури.

- Зовнішній агресор на порозі нашої держави несе загрозу миру й добробуту нашої країни, а внутрішній ворог, - корупція, роз’їдає її зсередини. Наша відповідальність – показати реальний результат на всіх напрямках захисту прав та свобод громадян і державних інтересів, - звернувся до колег прокурор області Володимир Калюга.

Працівників органів прокуратури з професійним святом привітали також  голова облдержадміністрації Віталій Туринок, керівник УСБУ в Запорізькій області Борис Безрукий, начальник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко. Вітаючи правозахисників з професійним святом, голова облради Григорій Самардак зауважив, що від сталої та ефективної роботи органів прокуратури сьогодні залежить і рівень громадської довіри до всієї правоохоронної системи України.

- Сьогодні ми знову живемо в час змін, та за будь-яких умов, завжди незмінною силою має залишатися Закон, що стоїть на захисті інтересів держави та громадян України. А тому я бажаю всім працівникам органів прокуратури залишатися вірними принципам Конституції, демократії й верховенства права.

Словами подяки за внесок у виховання нового покоління професійних кадрів Запорізької прокуратури пригадали в ході урочистостей і про ветеранів, які все своє життя присвятили служінню інтересам держави та громадян.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.11.2019