Прем`єр-міністр Арсеній Яценюк під час виїзного засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій в Запоріжжі окреслив найактуальніші питання захисту населення на випадок ЧС

Голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко взяв участь у виїзному засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.
Відвідавши в рамках робочої поїздки до Запоріжжя філію Дніпровської гідроелектростанції ПАТ «Укргідроенерго», Арсеній Яценюк відзначив позитивні зміни в охороні цього об’єкту загальнодержавного значення. На доручення Прем’єра, який очолює Державну комісію з надзвичайних ситуацій, буде перевірено й стан охорони Запорізької атомної електростанції.
Обговорюючи питання готовності Запорізької області жити і працювати в умовах надзвичайної ситуації, голова Уряду дав доручення співробітникам Державної служби з надзвичайних ситуацій відпрацювати систему оповіщення. Крім того, фахівцям доручено забезпечити широке інформування населення по всім областям України. Для цього залучатимуть мобільних операторів, телевізійну та радіо - мережі.
За інформацією Прем’єра Арсенія Яценюка, в зоні вірогідного хімічного забруднення працюючі жителі Запорізької області забезпечені засобами індивідуального захисту на 35%. Цей показник повинен бути покращений за рахунок оновлення номенклатури засобів індивідуального захисту та медичних препаратів.
В рамках протокольного доручення Прем’єр-міністра Запорізька обласна рада планує проведення наради щодо інвентаризації та використання ресурсів комунального закладу «Обласна база спеціального медичного постачання».
В ході засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій її голова Арсеній Яценюк дав доручення провести інвентаризацію всіх об’єктів незавершеного будівництва, готовність яких становить вище 80%. У співробітництві з банківськими установами Уряд планує завершити будівництво житлових будинків, гуртожитків, санаторіїв, аби забезпечити житлом тимчасово переміщених осіб.
До речі, Запорізька обласна рада відпрацьовує механізми надання допомоги як українським військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО, так і вимушеним переселенцям, для яких Запорізький край став другим домом. Кошти на ці потреби розподілятимуться депутатами облради через відповідні програми підтримки правоохоронних органів та соціального захисту населення.
Нагадаємо, пряма трансляція виїзного засідання Державної комісії з надзвичайних ситуацій, яке проходило у будівлі Запорізької обласної ради, наживо транслював Перший національний телеканал.

Дата публікації: 
02.02.2015