Представники обласної ради приєдналися до велопробігу «Єдність в ім’я перемоги»

Веломарафон «Єдність в ім’я перемоги», який вже п’ятий рік поспіль проводить  КЗ «Обласний центр патріотичного виховання», стартував від Майдану Героїв.Учасників велопробігу привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

- Дякую кожному з вас за підтримку цієї акції, за прагнення до руху вперед, за повагу до пам’яті про героїв Другої світової війни, - звернувся до учасників акції Григорій Самардак. – Велосипед – унікальний вид транспорту, який рухається поки водій крутить колеса і тримає рівновагу. Це тренд сучасного життя – жити в русі, дотримуючись балансу, йти вперед і досягати успіху. Щиро бажаю учасникам марафону витримки, наснаги й спортивних перемог.

В рамках молодіжної акції «Єдність в ім’я перемоги» веломарафони проходять в усіх районах області. Спортсмени відвідують меморіали та пам’ятники воїнам, загиблим у роки Другої світової війни, покладають квіти. Учасники також долучаються до створення інтерактивної карти Запорізької області під гаслом «Пам’ятаємо – перемагаємо». У Запоріжжі  велопробіг пройшов таким маршрутом: "Алея Бойової Слави -  пам’ятник воїнам-авіаторам -  парк Перемоги». До акції долучилися працівники виконавчого апарату Запорізької обласної ради: керуючий справами виконавчого апарату Володимир Подорожко, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко, начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Єгор Мороз, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та організації державних закупівель Микола Коротич. Депутатський корпус представив Віктор Бусько. За кермом велосипеда проїхав пам’ятні місця й директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Олександр Романчук.

- Ми вже другий рік поспіль беремо участь в акції, впевнений, що і наступного року приєднаємося й разом з  іншими учасниками проїдемо велоестафету пам’яті. Приємно, що збільшується кількість учасників, багато учнівської молоді. Ця акції поєднує  важливі речі – популяризацію здорового способу життя, єдність заради миру й збереження пам’яті про наших ветеранів, - прокоментував керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко. 

Відділ комунікації Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.05.2019