Після втручання депутатів облради стартували роботи з реконструкції басейну ШВСМ за вдосконаленим проектом

З початку листопада відновлено роботи з реконструкції басейну комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради. За ініціативи депутатів Запорізької обласної ради, сьогодні відбулось виїзне засідання фахівців, причетних до виконання робіт на об’єкті.

Як зазначив в.о. начальника департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА Віктор Ярош, після коригування проектно-кошторисної документації вартість робіт на об’єкті збільшилась з 32 до 52 млн. грн.. за словами представника підрядної організації - менеджера компанії «Рубікон – Моноліт» (м. Дніпро) Сергія Піскохи, подорожчали будматеріали, збільшилась заробітна плата, додались деякі види робіт.

Для зведення двоповерхової будівлі над відкритим колись басейном вже завезено необхідну кількість металоконструкцій на загальну суму близько 8 млн грн., йде монтаж металевих лотків. Підрядник обіцяє, що до кінця цього року буде встановлено скелет майбутньої будівлі і зроблено пів поверху. Зараз тут працюють 10 чоловік - бригада бетонників і 3 підсобних робітники.

Під час нарди депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль пояснив важливість об’єкту для підготовки спортсменів і тренувального процесу і наголосив, що депутати чітко контролюватимуть виконання графіка робіт і кількість працівників на будівництві.

- У нас немає мети махати шашкою. Для нас головне – дотримання графіку і якість робіт. Сподіваємось, що за умови стабільного фінансування, роботи будуть виконані в строк, - відзначив Ярослав Криль.

Представник підрядної організації підтвердив плани завершити роботи до липня 2020 року.

Нагадаємо, через тимчасову відсутність тренувальної бази в ШВСМ, депутати облради передали 35-ти спортсменам абонементи на тренування в одному з приватних спортклубів.

Як розповів директор комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради Олексій Гацуля, за проектом, тут з’явиться двоповерхова будівля: надбудова над басейном, будуть оновлені мережі, зокрема, система опалення, дві нові спортивні зали з роздягальнями, сауна, медичний кабінет, приміщення для тренерів. Планується сучасний благоустрій будівлі.

Депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк наголосив, що напередодні бюджетування на 2020 рік, депутати обласної ради хочуть розуміти, які об’єкти будуть фінансуватись наступного року.

- Для цього нам вкрай необхідно налагодити контакти з обласною держадміністрацією, вибудувати стратегію розвитку регіону 2020 року, а згодом – і стратегію розвитку на найближчі 10 років. Депутати контролюватимуть кожен етап робіт на пускових об’єктах регіону, - зазначив Олег Буряк.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.11.2019