Очільників місцевих рад та громад привітали з прийдешнім Днем місцевого самоврядування

2 грудня у Верховній раді України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Голів обласних рад та громад привітав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Депутатський корпус Запорізької обласної ради на урочистостях представив голова облради Григорій Самардак.

Дмитро Разумков окреслив основні задачі розвитку місцевого самоврядування найближчим часом, зазначивши, що парламент готовий надавати підтримку владі на місцях. Серед важливих викликів цього та наступного років Дмитро Разумков назвав завершення реформи з децентралізації влади в Україні.

-Лише спільно ми зможемо якісно та швидко провести зміни, які дадуть новий старт для розвитку ваших регіонів, та побудувати дійсно нову систему. Про це вже багато говориться, і сьогодні у нас з’явилась практична можливість довести реформу до кінця, - зазначив очільник Парламенту.

Представників місцевого самоврядування також відзначили нагородами Верховної Ради України. Як зазначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, такі зустрічі в колі колег з різних територій, в тому числі й членів Української Асоціації обласних та районних рад,- хороший привід напередодні свята обмінятися не лише привітаннями, а головне, досвідом у реалізації державних реформ та обласних програм.

-У більшості територій спільні проблеми: наповнення бюджету, спроможність громад, питання в просуванні реформ на місцях і таке інше. Сторонній досвід і позитивний приклад допомагають акумулювати не тільки спільні проблеми, а й шляхи для їх вирішення. Саме на місцях громадяни можуть реалізувати право на участь в управлінні державою, тож основні зміни люди також чекають саме на рівні місцевого самоврядування, - прокоментував голова облради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.12.2019