Найбільше село найкращих людей відзначило 160-ту річницю заснування (ФОТО + ВІДЕО)

Село Костянтинівка Мелітопольського району, яке вже не одне десятиріччя тримає лідерство за кількістю населення, і є найбільшим селом України, напередодні відзначило 160-річчя з моменту заснування.   За офіційними даними, в Костянтинівці проживає близько 12 тисяч осіб - це приблизно у 2 рази більше, ніж у середньостатистичному селищі в Україні.

На свято, яке впродовж всього дня проходило на місцевому стадіоні, зібрались всі, кому небайдужа історія життя цієї території. В тому числі, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, депутати Запорізької обласної ради Валерій Горбань та Вадим Сухіна.

- Село з багатою історією і активним сьогоденням, Костянтинівка за кількістю жителів може конкурувати з багатьма містами. Тож, я впевнений: в наших силах, в силах людей, які живуть на цій території, зробити все, аби Костянтинівка розвивалась, як справжнє сучасне місто. Бажаю жителям найбільшого села України великих статків, гігантських зарплат і безумовного щастя, - сказав Єгор Семенков і вручив ордени і грамоти Запорізької обласної ради.

Курс на реформи і розвиток підтвердила і Костянтинівський сільський голова Тетяна Горбань.

- В нашому селі є сучасне освітлення на вулицях, нові зупинові комплекси, світлофорні об’єкти, відремонтоване дорожнє покриття, новий спортивний майданчик, тренажерні площадки, оновлений будинок культури, відремонтована амбулаторія – все заради безпеки жителів. Ми намагаємось зробити все, щоб наші мешканці, і особливо маленькі костянтинівці, почувались захищеними і комфортно на своїй рідній землі. Не від’їжджали з дому. Щоб навіть перебуваючи у чужих світах, могли сказати: «Дома – краще!» Костянтинівка для мене – це найбільше село найкращих людей, - зазначила Тетяна Горбань.

За її словами, в Костянтинівці - найкращі школи в районі. Вчителі і їхні учні, тренери і їхні вихованці не пасуть задніх на обласних і навіть міжнародних олімпіадах  та конкурсах, займаючи призові місця. Їх знають по всьому світу.

Для ефективного розвитку Костянтинівська сільська рада працює з депутатами всіх рівнів.

- Важко переоцінити внесок села Костянтинівка в соціально-економічний розвиток Мелітопільщини і регіону в цілому, - зазначив, своєю чергою, депутат Запорізької обласної ради Вадим Сухіна і подякував всіх, хто стояв біля витоків створення села, відстоював його незалежність. І, звісно, працелюбних і самодостатніх трудівників Костянтинівки, які працюють на рідній землі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
04.11.2019