На Запоріжжі стартують заходи із впорядкування спортивних майданчиків

З 01 по 30 квітня 2015 року в Запорізькі області проводиться Всеукраїнський місячник з упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».
Захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
В Запорізькій області проведення місячника організовано Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, КЗ «Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, обласними радами спортивних товариств та іншими зацікавленими організаціями.
Під час місячника заплановано провести необхідні роботи безпосередньо на кожній спортивній споруді та спортивному майданчику за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
Загальне керівництво підготовкою та проведенням Місячника здійснює спеціально створений організаційний комітет, затверджений управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Безпосереднє керівництво проведення Місячника в області покладено на комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької облради.
Організатори запрошують усіх небайдужих людей прийняти участь у зміцнені матеріально-технічної бази для поліпшення фізичного здоров’я різних верст населення нашого регіону.
З пропозиціями та запитаннями можна звертатися за тел. 220-06-71.

Дата публікації: 
30.03.2015