На порядку денному – кадрові та соціальні питання

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регуляторної політики та підприємництва під головуванням Олександра Бабича. Депутати розглянули проекти рішень, що виносяться на розгляд 42 сесії Запорізької обласної ради.
Почали з кадрових призначень - про зміни в керівництві комунальних установ доповіла заступник начальника управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Любов Лазарєва. Також Любов Лазарєва розповіла про зміни у складі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.
Зокрема, члени постійної комісії заслухали доповідь заступника директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Лариси Гавяз про внесення змін до бюджетних призначень, а також доповідь виконуючого обов’язки генерального директора комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради Володимира Калінкіна щодо погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради на 2015 рік.
Серед проектів, що виносяться на розгляд сесії, - низка соціальних, промислових, адміністративних питань. По кожному з них прийнято відповідне рішення.

Дата публікації: 
31.03.2015