На нараді розглянуто перспективи фінансування об’єктів капітального будівництва у 2015 році

Вчора, під головуванням першого заступника голови обласної ради Світлани Абдурахманової, та за участю голови постійної комісії з питань бюджету Володимира Черленюха і начальника управління з питань спільної власності територіальних громад Євгена Монько відбулась нарада з питань захисту напрямків використання коштів, які передбачені на капітальні видатки для установ та закладів соціальної сфери на 2015 рік. Захід проводився з метою виконання протокольного рішення сорокової позачергової сесії обласної ради шостого скликання з питання розгляду проекту рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2015 рік» в обласній раді.
У нараді взяли участь керівники: Управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Служба у справах дітей обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
Учасники наради прискіпливо вивчили кожний об’єкт капітального будівництва, фінансування якого передбачено в обласному бюджеті на 2015. У розрізи кожного об’єкту розглядалися питання щодо наявності проектно-кошторисної документації, висновків Державної експертизи проектів, а також вивчалось питання щодо необхідності фінансування в 2015 році об’єктів, які потребують першочергового вирішення.

Дата публікації: 
23.01.2015