«Кубок відкритих сердець» об’єднав зусилля бюджетних організацій і бізнес-спільноти

Комунальна установа “Запорізький дитячий будинок – інтернат” Запорізької обласної ради разом з гіпермаркетом “Епіцентр”, при сприянні Запорізької обласної асоціації міні-футболу організували благодійний турнір “Кубок відкритих сердець”, який відбувся у спорткомплексі Запорізького національного університету.
Метою турніру став збір коштів на програму, яка реалізується в цій дитячій установі для дітей з синдромом Дауна, а також об’єднання зусиль бюджетних організацій, бізнес-спільноти і всіх небайдужих людей заради вирішення гострої соціальної проблеми – соціалізації та інтеграції у суспільство дітей з вказаним захворюванням.
В заході взяли участь вісім команд: “Епіцентр”, взуттєва фабрика “Міда”, “Карсберг”, “АІК-ЕКО”, “Січ Юнайтед”, “Альтеза АВТО”, “Сталкерс” та “Ариста” – представники різних організацій міста Запоріжжя. На спортивній арені зустрілись банківські працівники, державні службовці, студенти, робітники місцевої взуттєвої фабрики, спеціалісти в рекламній галузі і будівельники.
Кошти, зібрані під час турніру, спрямують на придбання бігової доріжки Legend TR – 4135, яка допоможе фахівцям комунальної установи ”Запорізький дитячий будинок – інтернат” Запорізької обласної ради під час індивідуальних і групових занять щодо корекції стану, соціально – емоційного та фізичного розвитку вихованців.
В рамках заходу свою творчість продемонстрував творчій колектив “Краплинки щастя”, який складається з особливих малюків - підопічні дитячого відділення зазначеної установи. Також була проведена ярмарка виробів вихованців дитячого будинку – інтернату. Отримані від неї кошти у сумі 230 грн. були вручені волонтеру – журналістці Мороз Надії для передачі бійцям АТО з протитанкового дивізіону артбригади.
Також на базі комунальної установи “Кіровський будинок інвалідів” Запорізької обласної ради, відбувся шахово – шашковий турнір та фінальні змагання із збирання пазлів серед підопічних споріднених установ соціальної сфери області.
Господарі змагань і численні уболівальники емоційно вітали спортсменів – інвалідів з Любомирівського, Любецького і Веселівського психоневрологічних інтернатів, Запорізького дитячого будинку – інтернату та Бердянського геріатричного пансіонату, підтримували команди під час змагань. В прикрашеній залі вишикувались спортсмени і представники колективів, урочисто, під звуки Державного Гімну було піднято прапор змагань.
Перед присутніми з концертною програмою виступили артисти - аматори з числа підопічних комунальної установи “Кіровський будинок інвалідів” Запорізької обласної ради.
Переможцям, які зайняли призові місця, вручені медалі. Всіх учасників заохочено подарунками.
Кухарі установи пригостили спортсменів смачним обідом.

Дата публікації: 
10.04.2015