Кращих військовослужбовців окремої артбригади «Запорізька Січ» урочисто привітали з нагоди професійного свята

3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії. З цієї нагоди особовий склад окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» урочисто привітали на острові Хортиця. Кращим бійцям, які відзначилися здобутками на військових змаганнях, вручили червоні берети та нагороди.

Від імені обласної ради та громади області військових привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Він відзначив важливу роль артилерії у веденні військових операцій та високий професіоналізм запорізьких воїнів.

-Як восени далекого 1943 року саме підрозділі артилерії здобули для наших військ перевагу над нацистськими окупантами, що врешті-решт дозволило нашим військам звільнити Україну, так і сьогодні, молоде покоління воїнів-артилеристів з честю захищаєте суверенітет нашої держави.Особливо для мене славнозвісна 55-ка це – мужність, професіоналізм, самопожертва й вірність військовим традиціям. І я хочу подякувати вашим батькам та рідним, які підтримують ваш вибір, за те, що чекають вас завжди. І найголовніше, я хотів би подякувати вам  за те, що захищаєте нас і даруєте нам можливість жити й працювати під мирним небом, - зауважив Володимир Подорожко.

Він також згадав про героїв, які положили життя захищаючи Україну в зоні проведення АТО та ООС, імена яких викарбували на відкритому до Дня Захисника України меморіалі й зауважив, що мріє аби на ньому більше не з’являлися прізвища загиблих хлопців…

Командир бригади Роман Качур подякував військовим за вірність присязі та високий професіоналізм проявлені під час служби та у всеукраїнських змаганнях.Прийшли привітати артилеристів також рідні й близькі та волонтери 55-ки.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
02.11.2019