Голову облради профспілок Віктора Сластьона відзначили орденом І ступеня

Голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон отримав орден І ступеню «За розвиток Запорізького краю» із внесенням до Книги пошани Запорізької обласної ради, як кавалера ордена «За заслуги перед Запорізьким краєм».

Заслужену нагороду Віктору Сластьону на засіданні Запорізької обласної ради професійних спілок вручив  перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Віктор Сластьон подякував керівництву області за надану честь та високу нагороду.

-Орден – це не оцінка мене, а заслуга та оцінка роботи кожного з ради професійних спілок. Дякую колегам за те, що мені пощастило з ними – пощастило працювати з кращими!, - сказав Віктор Сластьон.

У вступному слові до засідання Єгор Семенков підкреслив значну роль профспілок у сучасних умовах.

-За офіційними даними, наш промисловий майданчик, який є головним донором бюджету, є певні проблеми, є падіння виробництва. Це пов’язано із економічною ситуацією в світі та відображається на персоналі підприємств, відрахуваннях податків тощо. Дуже важливо, що сьогодні роботодавці та профспілки разом. Всі ми зацікавлені у вирівнюванні обсягів виробництва, щоб вирівнялася кількість робочих місць, обсяг відрахувань та утримання соціальної сфери. Пропонуйте яким чином вирівняти економічну ситуацію , - запропонував Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.11.2019