Голова Запорізької облради Віктор Межейко привітав Заслуженого журналіста України, генерального директора ВАТ «ТРК «Алекс» із 65-річчям

Шановний Анатолію Васильовичу!

Прийміть від депутатського корпусу Запорізької обласної ради щирі слова привітання із знаменною подією – 65-річчям від дня народження!
Де б Ви не працювали – у друкованих виданнях «Комсомолець Запоріжжя», «Наш город», чи на телерадіокомпанії «Алекс», - всі ці засоби масової інформації з Вашим приходом отримували імпульс для розвитку, робили значущі кроки вперед. При цьому своїм пером, своєю організаторською діяльністю Ви робили і продовжуєте робити корисну справу – налагоджуєте комунікації між пересічними громадянами і владою, допомагаєте запоріжцям вирішувати свої нагальні проблеми, підказуєте напрями ефективної співпраці представникам державних структур та депутатському корпусу.
Бажаю Вам і надалі гордо нести звання Заслуженого журналіста України, відчувати задоволення від виконання покладеної на Вас місії. Здоров’я Вам і натхнення, сімейного добробуту і мирного неба!

Голова Запорізької
обласної ради Віктор Межейко

Дата публікації: 
23.03.2015