Енергозбереження допомагає підвищувати ефективність роботи комунальних підприємств

Перед комунальним підприємством «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради відкриваються нові вікна можливості. За допомоги депутата Запорізької обласної ради Олени Клімченко в приміщенні підприємства, що не має централізованого опалення, встановлено нові склопакети. Цього року депутат виділила з депутатського фонду 50 тис грн.. Це вже другий «транш» - минулого року Олена Клімченко спрямувала таку ж суму. Тож, сьогодні в будівлі Центру охорони праці з’явилось 8 нових енергозберігаючих вікон. 

- Програма сприяння виконанню депутатських повноважень дозволяє виділяти кошти на проекти, які можуть у довгостроковій перспективі покращити життя громади і ефективність підприємств. Наша співпраця із комунальним Центром охорони праці – це інвестиції в ефективну роботу підприємства, в розширення його перспектив, - зазначила депутат Запорізької обласної ради Олена Клімченко.

Крім того, за власні кошти комунального підприємства в приміщенні замінені решта вікон, відремонтовано підлогу, стелю, ганок.

За словами директора комунального підприємства «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради Римми Геворкян, подібні заходи з енергозбереження значно підвищують конкурентоспроможність підприємства. Адже комфортні температурні умови дозволяють залучати більше цікавих викладачів та спікерів і більшу кількість слухачів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.12.2019