До Пасхи бійці «Сармату» отримали привітання та смаколики від шефів – Запорізької облради

Пасхальний кошик і теплі слова привітання привезла перший заступник голови Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова в підшефну військову частину спеціального призначення військової служби правопорядку «Сармат».
Звертаючись до військовослужбовців, Світлана Абдурахманова переказала слова вітання із Пасхою від голови облради Віктора Межейка та від всього депутатського корпусу Запорізької облради.
- Сьогодні ми переживаємо не найкращі часи. Але що нам допомагає бути незламними – це сила духу, гідність і мужність наших славних захисників. Я хочу побажати вам любові, добра, злагоди, достатку, миру і впевненості в завтрашньому дні. Щоб кожного з вас беріг Бог, беріг ваші сім`ї і беріг нашу Україну. Ми в вас віримо. Звичайно, перемога буде за нами, і всі ми будемо щасливі на своїй українській землі. Із святою Пасхою вас, наші славні герої! – сказала Світлана Абдурахманова.
До привітань першого заступника голови облради приєднався директор комунального підприємства "Універс" Запорізької обласної ради Сергій Мазуренко. Саме це підприємство допомагає «сарматівцям» облаштовувати казарми, проводити ремонтні роботи.
Як розповів командир військової частини спеціального призначення військової служби правопорядку «Сармат» Вадим Музюкін, сьогодні в частині проходять службу близько 250 бійців. «Сарматівці» захищають рідну землю від агресорів не тільки в зоні АТО, але й на блокпостах у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську.
Відвідавши казарми та взявши на олівець деякі проблемні питання, перший заступник голови Запорізької облради Світлана Абдурахманова запевнила бійців спецпідрозділу, що обласна рада й надалі посильно допомагатиме підшефному «Сармату».

Дата публікації: 
10.04.2015