Депутати облради не підтримали кандидатуру свого колеги на посаду заступника голови Запорізької облради

Керівний склад Запорізької обласної ради залишається у колишньому складі – депутати не підтримали пропозицію обрати заступника голови обласної ради. Під час таємного голосування голоси виборців розділилися порівну: 35 – «за», 35 – «проти» кандидатури Олега Мниха (яка була єдина в бюлетені).
Таким чином, посада заступника голови облради залишається вакантною.
- Ми розраховували, що заступник буде обраний. Як ви знаєте, громада Запорізької області покладає чималі сподівання на децентралізацію влади в Україні. В ній зацікавлені, в першу чергу, міста, райони і села. Ясно, що «підштовхувати» цю реформу повинні ми самі. А не очікувати вказівок із Києва. Тому третій член команди керівництва Запорізької обласної ради вкрай необхідний саме під ці завдання. Ми отримуємо величезні обсяги нової законодавчої бази, яку треба опрацьовувати. Тому нам потрібна людина, яка б взяла під контроль цю ділянку і працювала в цьому напряму. На жаль, кандидатура, яка подавалася втретє, не була підтримана депутатами, - так прокоментувала результати голосування перший заступник голови Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова.
Крім того, вона повідомила, що довиборів до Запорізької обласної ради, запланованих на 3 травня, не буде. – Депутати не підтримали пропозицію виділити 4,2 млн. грн. на позачергові вибори 4-х депутатів замість тих, хто вибули.

Дата публікації: 
09.04.2015