Близько 60-ти тисяч жителів Запорізького району відзначили 80-річчя з дня утворення району (ВІДЕО)

Рішення виділити з Запорізької міськради сільську територію і утворити Запорізький сільський район було затверджено Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 11 лютого 1939 року. Сьогодні в Запорізькому районному будинку культури зібрались ті, хто є творцем історії і трудового сьогодення території, аби відзначити 80-ту річницю з дня створення району.

Працівники сільськогосподарських і промислових підприємств, представники соціальної і культурної сфери, голови сільських і селищних рад, голови ОТГ, депутати місцевих і обласної рад, керівники області відзначали досягнення і перемоги майже 60-тисячної громади Запорізького району.

- Запорізький район – рідний для мене, для моєї родини. Прославлений працею район – це близько 150-ти сільськогосподарських і 50-ти промислових підприємств, які успішно працюють, бережуть традиції українського землеробства і виробництва, і роблять це по-новому, із застосування надсучасних технологій, - зазначив голова Запорізької обласної ради Григориій Самардак.

За результатами комплексної оцінки соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками І кварталу,  І півріччя та 9 місяців 2018 року, Запорізький район посів І місце серед 20 районів Запорізької області.

- Запорізький район – це територія моєї депутатської відповідальності. Минулого року завдяки моєму депутатському фонду і депутатському фонду моїх колег на розвиток інфраструктури Запорізького району акумульовано 1,6 млн. грн.. Це – кілька десятків проектів, які зробили щасливішими маленьких жителів Запорізького району, так і проекти, направлені на підвищення комфорту всіх мешканців території.  Серед них -  придбання зупинок громадського транспорту, облаштування кабінетів шкіл і гімназій сучасним обладнанням, поточний ремонт приміщень амбулаторій,  реконструкція вуличного освітлення і багато іншого, - відзначив голова Запорізької обласної ради. Григорій Самардак також наголосив, що за останні 3-4 роки в Запорізькому районі зрушили з мертвої точки багато споконвічних проблем. Серед них – дорожнє питання. Тільки протягом 2018 року ямкового ремонту виконано на площі більше 30-ти тисяч м2.  

Вітаючи зі святом всіх присутніх, Григорій Самардак побажав їм відчувати себе комфортно і затишно у себе вдома, в Запорізькому районі, і пишатися тим, що мешкають саме на цій території, у Запорізькому районі Запорізької області.

За вагомі трудові досягнення найактивніші запорожці і трудові колективи району отримали від голови Запорізької обласної ради відзнаки і нагороди.     

Відділ комунікацій запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
11.02.2019