4 кандидати візьмуть участь у конкурсі на посаду директора обласного краєзнавчого музею

Сьогодні, 5 листопада, відбулося перше засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради.
На початку засідання присутні члени конкурсної комісії обрали головою комісії депутатку облради Людмилу Любім. Вона оголосила про законодавчі нормативи проведення конкурсу, вимоги до претендентів та строки його проведення. Так, термін приймання документів від кандидатів на означену посаду завершився 25 жовтня. До конкурсної комісії надійшли документи та заяви на участь в конкурсі від 5 претендентів (всі вони опубліковані на офіційному сайті ЗОР в розділі Анонси подій та публікації) і протягом 7 днів жодних пропозицій та зауважень щодо наданих кандидатур не надійшло. 
В ході засідання члени комісії розглянули подані документи на відповідність кваліфікаційним вимогам, зазначеним у статті 21.1 Закону України «Про культуру». У підсумку з п’яти поданих кандидатур члени конкурсної комісії затвердили чотирьох претендентів, документи яких повністю відповідали кваліфікаційним вимогам й підтримали їх подальшу участь у конкурсному доборі. Це - Геннадій Казаченко, В’ячеслав Саричев, Юрій Спіцин та Валерій Стойчев. Кандидатуру ж Інни Шугальової, яка також подавала свої документи для участі в конкурсі на посаду директора обласного краєзнавчого музею, члени конкурсної комісії не затвердили через невідповідність кваліфікаційним вимогам, а саме - відсутність стажу роботи в закладах культури не менше 3-х років. 
Наступне засідання конкурсної комісії, на якому претенденти на посаду директора КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» презентуватимуть своє бачення розвитку закладу на найближчі 5 років, відбудеться 13 листопада 2019 року о 13.00.
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 
 
 

 

Дата публікації: 
05.11.2019