155 запорізьких спортсменів під час обласної спартакіади переконались: «Здоровим бути модно!»

«Здоровим бути модно!» - під таким гаслом у Мелітополі минулих вихідних пройшла обласна спартакіада серед збірних міст та сільських районів з 2- видів спорту (волейбол та шахи).
Організаторами змагань комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, виступили управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА, управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради.
Змагання проводились з метою популяризації занять фізично культурою і спортом, веденням здорового способу життя, підвищення ефективності підготовки запорізьких спортсменів до Всеукраїнських змагань.
Крім офіційних осіб, учасників спартакіади своїми найкращими показовими виступами привітали наймолодші спортсменки з художньої гімнастики.
За плідну працю в розвитку спорту для всіх в м.Мелітополь пам’ятний подарунок було вручено директору міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Валентині Гурєвій.
В змаганнях з шахів взяли участь 11 команд, з волейболу 16 команд. Загалом змагались 155 учасників з міст та районів області (м. Мелітополь, м. Бердянськ, м. Запоріжжя, м. Енергодар, м. Токмак, Приморський р-н, Гуляйпільський р-н, Михайлівський р-н, Пологівський р-н, Мелітопольський р-н, Запорізький р-н, Приазовський р-н, Якимівський р-н, Куйбишевський р-н, Веселівький р-н, К-Дніпровський р-н, Бердянський р-н).
В залах велась запекла боротьба - панувала позитивна атмосфера та незабутні емоції від самої гри.
Перше місце в волейболі виборола команда м. Запоріжжя, друге місце посіла команда м. Мелітополь, третє місце команда Пологівського району.
В шахах перше місце зайняли м. Енергодар, друге - м. Мелітополь, третє - Якимівський р-н.
Після завершення змагань з привітальним словом та подякою виступив директор обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко.
Учасники змагань нагороджені медалями та грамотами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, а переможець з волейболу кубком, медалями та грамотами.

Дата публікації: 
06.04.2015