Запорізький обласний онкодиспансер отримав важливу для пацієнтів відзнаку

Комунальна установа «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради отримала відзнаку «Чиста лікарня — безпечна для пацієнта». Взявши участь у Всеукраїнському проекті, мета якого — виявлення та запобігання порушенням стандартів гігієни та безпеки у лікарні, визнання Служби організації інфекційного контролю отримав операційний блок Запорізького обласного онкодиспансеру.

В рамках проекту фахівцями було проведено гігієнічний аудит і надані  відповідні рекомендації. Після їх втілення, зокрема, удосконалення прибиральної системи, операційний блок диспансеру і отримав спеціальну відзнаку.

За словами головного лікаря Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру Михайла Єсаянца, визнання Служби організації інфекційного контролю – це безпека пацієнтів.

- Післяопераційні інфекційні ускладнення – річ дуже серйозна. Це – довготривале одужання, додаткові фінансові витрати. Всього цього можна уникнути завдяки правильній обробці приміщення, дотриманню санітарно-епідемічних норм, - наголосив Михайло Єсаянц.   

Нагадаємо, у Запорізькій обласній раді створено депутатську комісію, яка опікується поліпшенням матеріально-технічної бази онкодиспансеру. У планах — придбати лінійний прискорювач, завдяки якому лікування онкологічних захворювань стане набагато ефективнішим.

- Ця відзнака – свідчення того, що ми виводимо обласний онкодиспансер на новий рівень розвитку. Цього року з обласного бюджету вже виділено кошти і йде процес закупки діагностичного обладнання. Також ми плануємо  вирішити питання аварійних балконів, ремонту даху на п’ятому поверсі та палат, де перебувають пацієнти, - зауважив депутат Запорізької обласної ради, ініціатор створення комісії Ярослав Криль.

Також, завдяки підтримці депутатів обласної ради, відремонтовано під’їзну дорогу до корпусу онкодиспансеру, відновлено більше тисячі квадратних метрів асфальту.

 

Дата публікації: 
12.06.2018