Запорізький обласний центр молоді зібрав сотні молодих запоріжців на інтерактивний «Імпровіз»

Напередодні у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся другий виступ імпровізаційного гумористичного шоу «Імпровіз». Організаторами заходу стали «Zainka Ivent Team» спільно з комунальною установою «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, за підтримки Запорізької обласної ради і управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Суть такого шоу не тільки в тому, аби розважити глядача, але залучити його до всього, що відбувається на сцені, адже дійство розгортається без сценарію, і гумор створюється на очах аудиторії. 8 коміків ставили себе у незручні ситуації під час конкурсів «Кастинг» та «Відмазки», смішно коментували дії учасників з залу у «Скульпторі» та «Бумерангу», та користувалися допомогою аудиторії протягом «Суфлеру» і «Амнезії». Через такий тісний інтерактив з глядачами неможливо було піти з «Імпровізу» байдужим – у великій залі Центру молоді панувала дружня атмосфера, а гості заходу, яких було близько трьохста, наповнювали його гучним сміхом та щирими посмішками.

Склад коміків був зірковим: на сцені зібралися учасники КВК та Запорізької Ліги Сміху – Олексій Приймаченко, Іван Нікулін, Антон Петков, Юрій Мурашковський, Володимир Макаров та Микита Кіктенко, а також тренери ЛС, у минулому учасники всіма улюбленої команди «Заєнька» Віктор Іваницький та Віталій Гончаренко. Ведучим заходу став Влад Таран.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.10.2018