Запорізькому машинобудівному заводу ім. В.І. Омельченко – 30 років

Відзначаючи поважну дату урочистими зборами безпосередньо у приміщенні одного з цехів заводу, «молодий ювіляр» зібрав представників обласної, міської та районної влади. Від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака та всього депутатського корпусу  працівників заводу привітав перший заступник голови облради Єгор Семенков.

Єгор Олександрович подякував тим, хто виготовляє продукцію та працює на українських підприємствах:

-Бажаю, щоб ви мали замовлень на вашу продукцію стільки , щоб впевненість в успішній роботі заводу не залишала вас. З огляду на вашу 30-річну історію, ви ще маєте наснагу молодих, але вже маєте досвід переборення труднощів. Бажаю всім вам здоров’я, впевненості та миру. Знайте, що Запорізька область пишається вами та вашими здобутками, - звернувся  перший заступник голови облради до винуватців свята та вручив кращим працівникам Запорізького машинобудівного заводу ім.Омельченка відзнаки Запорізької обласної ради.

Директор ЗМЗ Олександр Коломойцев у своєму виступі відзначив, що ставиться до ювілею підприємства, як до можливості підбити підсумки проведеної роботи та поставити перед собою й колективом нові довгострокові задачі.

-Наше підприємство вирізняється своєї надійністю та якістю робіт. Ми є сучасним промисловим комплексом з великим асортиментом продукції. Наші досягнення – це ви, працівники заводу, та ваші старші наставники, які знаходились у витоків створення підприємства. Нехай вдача та успіх очікує на наш колектив, - привітав колег Олександр Коломойцев.

З нагоди свята завод влаштував День відкритих дверей, виставку продукції власного виробництва, де гості, рідні працівників мали можливість ознайомитися з машинобудівельною справою. Самі ж працівники відзначають, що відчувають турботу підприємства, знаходять на підприємстві коханих, створюють сім’ї, а отже – створюють історію династій заводу.

 

Дата публікації: 
06.07.2018