Запорізька поетеса представила Україну на міжнародному фестивалі

Відома запорізька поетеса та бібліотекар комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради Олена Ольшанська цього року представляла Україну на міжнародному фестивалі в Білорусі.

9-10 червня у місті Береза відбувся IV Міжнародний літературно-музичний фестиваль «Славянскi вянок-2017». Цього разу до свята долучилися представники 9 країн: Болгарії, Польщі, Словаччини, Сербії, Македонії, Чехії, Росії, Білорусі та України. Учасники познайомилися з історією та сучасністю білоруського краю, а також поділилися власними творчими здобутками під час фінального гала-концерту.

Разом з Оленою Ольшанською Україну представив відомий поет і прозаїк Олексій Чупа та маріупольська поетеса Оксана Стоміна.

- Участь у фестивалі «Славянскi вянок» стала для мене важливим досвідом, – поділилась враженнями Олена. – Було надзвичайно цікаво познайомитися з культурою Білорусі, а також поспілкуватися з представниками інших слов’янських країн. Величезну подяку хочу висловити організаторам за високий рівень підготовки заходу. Два дні фестивалю стали потужним вибухом яскравих емоцій та позитивних вражень!

На гала-концерті фестивалю був присутній Консул України в Бресті Анатолій Діденко. Він висловив свою підтримку та відзначив високий рівень виступу Олени й усіх учасників української делегації.

Нагадаємо, Олена Ольшанська народилася та виросла на Луганщині, але з 2014 року мешкає у Запоріжжі. В Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва заснувала проект «Літературна Штольня» – відкритий майданчик для творчих експериментів молодих літераторів, є координатором проекту «Безкоштовні курси української мови у Запоріжжі». У 2016 році в чернівецькому видавництві «Букрек» за сприяння Асоціації ділових жінок Буковини вийшла друком її збірка «Перепрошивка», до якої увійшли вірші та каліграми, створені авторкою за перший рік життя після переїзду із зони АТО.

Дата публікації: 
16.06.2017