Запорізька облрада підтримує Патрульну поліцію Запорізької області з моменту її створення

Для 582 співробітників Патрульної поліції Запорізької області сьогодні непересічне свято – друга річниця з дня створення підрозділу. Тож, сьогодні на плацу біля центрального «офісу» зібрались близько 250-ти працівників, які не задіяні у несенні служби. Завзятих хлопців і дівчат від імені всієї громади Запоріжжя привітали керівники області й міста, в тому числі перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль.

- Світ сьогодні модернізується. І Патрульна поліція України, яка запрацювала два роки тому в Запоріжжі, - це необхідний елемент цієї модернізації, - сказав Єгор Семенков і побажав запорізьким патрульним працювати заради безпеки громади і відчувати себе захищеними з боку держави, отримуючи достойну заробітну плату і розвиваючи свої професійні компетенції.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков нагадав, що на покращення матеріально-технічної бази в 2017 році Запорізька обласна рада виділила Патрульній поліції Запорізької області 3 млн. грн.. Цього року на розвиток підрозділу з обласного бюджету заплановане виділення 1 млн. грн.

- Патрульна поліція – це елемент громади, бо її співробітники працюють задля безпеки запоріжців. З появою патрульних машин на наших вулицях запоріжці стали відчувати себе впевненіше. Керівники і депутати Запорізької облради переконані: спільними зусиллями ми повинні зробити наші території безпечними і по-європейські комфортними, - висловив впевненість Єгор Семенков.

Дата публікації: 
16.04.2018