Запорізька облрада оцінила внесок лікарів обласної клінічної лікарні у покращення якості здоров’я жителів Запорізької області

Трудовий колектив однієї з найбільших комунальних установ Запорізької облради – «Запорізької обласної клінічної лікарні» - напередодні Дня медичного працівника приймав привітання від першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова з нагоди професійного свята.

Комунальна установа «Запорізька обласна клінічна лікарня» сьогодні – це  потужний спеціалізований лікувально-діагностичний заклад на 800 ліжок, з більш ніж 50 структурними підрозділами, в яких працюють 1780 співробітників. До кожного з них перший заступник голови обласної ради звернувся із словами вдячності за надзвичайно важкий труд і високий професіоналізм:

- Кожному з нас доводиться звертатися по допомогу до лікарів: комусь вирішувати власні проблеми, комусь – лікувати дітей, комусь – батьків. І я дуже вдячний вам за те, що запорізькі медики мають до кожного пацієнта особливий підхід, особливі слова підтримки і особливі технології лікування, - сказав Єгор Семенков і передав щирі слова привітання від голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і всіх колег-депутатів. На знак визнання професіоналізму колективу Запорізької обласної клінічної лікарні Єгор Семенков вручив грамоти і нагороди найкращим його представникам.

В свою чергу, головний лікар комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Ігор Шишка подякував Запорізькій облраді за фінансову допомогу і моральну підтримку, яка стимулює колектив медиків покращувати якість здоров’я жителів Запорізької області.

В рамках робочого візиту до Запорізької обласної клінічної лікарні перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков оглянув вільне на сьогодні приміщення на території лікарняного комплексу, яке в майбутньому може бути використане під комунальний діагностичний центр. В двоповерховому приміщенні загальною площею 1900 кв. м на Оріхівському шосе планують розмістити апарат магнітно-резонансної терапії, лабораторне та інше обладнання.

Дата публікації: 
16.06.2017