Запорізька область готується до «Зорепаду»

2 серпня об 11:00 у Запорізькому обласному центрі молоді (27 ауд.) відбудеться прес-конференція щодо організації Обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Zorepad - 2019».

Як зазначають у комунальній установі «Запорізький обласний центр молоді»,  цей рік стане 28-им у історії існування Зорепаду. За ці роки він став справжньою кузнею українських талантів, запаливши в українському шоу-бізнесі такі зірки як Олександр Панайотов, Тетяна Недєльська, Олена Кучер (Alyosha), Василь Лагай, Вадим Федоров (дядя Вадя) та багато інших.

Особливістю фестивалю завжди було те, що команда журі та організаторів протягом цілого місяця восени подорожує містами області у пошуках нових та ще не розкритих талантів серед молоді, що займається цирковим та хореографічним мистецтвом, незвичним аранжуванням сучасних пісень і виконанням власних, розмовним жанром, або готова вразити громадськість у поза конкурсній оригінальній програмі.

Детальніше про номінації та перебіг цьогорічного фестивалю, а також винагороди за призові місця розповімо на прес-конференції проекту.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 098 789 1065 – Вероніка.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
31.07.2019