Запорізька обласна рада виділила 1,6 млн. грн. на покращення інфраструктури обласної клінічної лікарні

В Запорізькій обласній клінічній лікарні проведено капітальний ремонт приміщень реабілітаційного відділення. На це з обласного бюджету направлено 1 млн. 167 тис. грн.. Крім того, 400 тис. грн. виділено на  придбання 3-х дизельгенераторів, необхідних для аварійного електроживлення обладнання реанімаційних відділень. За даними адміністрації комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради, виділені кошти використані в повному обсязі за призначенням.

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, заходи з підвищення якості надання медичної допомоги пацієнтам обласної клінічної лікарні та інших лікувальних закладів будуть продовжені цього року.

- Сьогодні, коли на державному рівні запроваджується медична реформа, місцеве самоврядування не може стояти осторонь, - переконаний Григорій Самардак. – А тому ми будемо відстоювати фінансування масштабних проектів з реконструкції та обладнання обласної клінічної  дитячої лікарні,  онкологічного диспансеру, а особливо – районних лікарень, де медичні послуги отримують жителі віддалених від обласного центру територій. Також під прискіпливою увагою депутатів мають залишатися питання забезпечення якісної медичної допомоги в новостворених громадах, - впевнений голова Запорізької обласної ради.   

Дата публікації: 
03.01.2018