Запорізька кузня світових спортсменів святкує 15 років

З нагоди 15-річчя з дня заснування Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю зібрала запорізьких спортсменів, чемпіонів з різних видів спорту, випускників, тренерів, нових та старих друзів школи.

Серед гостей на заході були присутні депутат Запорізької обласної ради Юрій Ружин, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко, директор Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля, голова Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов та інші почесні гості.

Володимир Подорожко назвав 15-річний ювілей часом, коли можна підбити підсумки роботи та спланувати своє майбутнє.

- За цей час школа-інтернат випустила багато чемпіонів, призерів, переможців змагань різних рівнів. Випускники школи-інтернату чи продовжили життєвий шлях у спорті, чи знайшли себе в інших галузях, однак незмінними є традиції, принципи, які в них заклали саме тут, у школі-інтернаті. Депутатський корпус обласної ради знає про ваші проблемні питання й напрацювання напрямків подальшого розвитку. Від депутатів обласної ради та себе особисто вітаю з ювілеєм, учням бажаю нових перемог, тренерам та вчителям – дякую за витримку та розвиток дітей, за те, що привили їм любов до спорту. Бажаю всім здоров’я, успіхів та нових звершень!, - привітав присутніх Володимир Подорожко.

Володимир Лобанов, який з першого дня й понині крокує разом з інтернатом, розповів трохи історії створення. Так, у 2000-х роках, напередодні Олімпіади у Сіднеї, спортсмени виїжджали з міста для підготовки та участі в Олімпіаді, і логічним був переїзд до, наприклад, Києва, але інколи це були Миколаїв, Херсон чи інші невеликі міста. Тоді й стало зрозуміло, що Запоріжжя терміново потребує власної спортивної бази для молоді. І коли через час до Запоріжжя вже почали приїжджати навчатися з інших міст, то стало зрозуміло, що школа-інтернат – на вірному шляху, - поділився історією Володимир Лобанов.

- Школі-інтернату є куди розвиватися, є до чого прагнути. Я бажаю їй перейти в новий статус – училище Олімпійського резерву. Вперед, до нових успіхів!, - побажав спортсменам Володимир Лобанов.

Під час святкування присутні занурилися в історію школи, розповідали про досягнення та успіхи випускників та учнів, а ще висловили надію на майбутній розвиток школи-інтернату, її співробітників та тренерів й, особливо, майбутніх світових зірок спорту, які будуть родом із Запоріжжя.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.09.2019