Запоріжжя приймає Кубок України з боксу

XLII Кубок України з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка, зібрав у Запоріжжі спортсменів з різних областей України.

Змагання проходитимуть з 9 по 14 жовтня у спортивному комплексі Запорізького національного університету. Від імені депутатського корпусу Запорізької облради учасників XLII Кубку України з боксу з початком змагань привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Для Запоріжжя Кубок України з боксу Миколи Яценка – завжди знакова подія. Запоріжжя славиться своєю школою боксу, ми знаємо міжнародних зірок боксу з нашого міста. Бажаю проявити свої найкращі якості під час змагань, витривалість, дисципліну, силу духу та волі. Завжди продовжуйте рухатися вперед, самовдосконалюватися. Перемог чесних, справедливих та законних, - побажав Володимир Подорожко.

Представник Міністерства молоді та спорту України Богдан Качинський відзначив рівень організації змагань, подякував за їх проведення Ошану Бєладзе  та вручив йому Почесну грамоту від Міністерства за вагомий внесок в розвиток боксу не тільки в Запоріжжя, а й в Україні.

У Запорізькій області боксом займається 1200 дітей та підлітків, працюють 17 відділень з боксу, відділення в спортінтернаті та Запорізькій обласній школі вищої спортивної майстерності. У 2018 році до складу збірної команди України увійшли 24 спортсмени з нашої області.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.10.2018