Юні запоріжанки відзначили Міжнародний жіночий день змаганнями з вільної боротьби

Спортивні таланти та хист до перемоги спортсменки продемонстрували на обласному турнірі з вільної боротьби серед дівчат, який 10 березня відбувся  у м.Кам’янсько-Дніпровська  Запорізької області.

Організаторами заходу, що проходив під гаслом  «Здоровим бути модно»   виступили КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, Кам’янсько-Дніпровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та  управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Підтримати дівчат у змаганнях та привітати спортсменок зі святом завітали головний фахівець обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»ЗОР - Ірина Клець, директор міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Сергій Гріга, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кам’янсько-Дніпровської міської ради Мар’яна Вакула  та голова Кам’янсько-Дніпровської міської ради Володимир Антоненко.

Гості спортивного свята відзначали надзвичайні мужність та майстерність дівчат на килимі. 80 учасниць, представниць міст та районів Запорізької області вкотре довели, що вільна боротьба в нашому регіоні має сильні традиції та  чемпіонські амбіції.

Всі спортсменки були  нагороджені медалями та грамотами обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», кубками та цінними подарунками від спонсорів.  

 

 

Дата публікації: 
13.03.2018