Вітання голови Запорізької обласної ради з нагоди 79-ї річниці створення Запорізької області

Дорогі земляки!

79 років тому, 10 січня 1939 року було ухвалено рішення про створення окремої адміністративної одиниці – Запорізької області.

Це роки історії, які сповнені подіями важливими не тільки для розвитку Запорізького краю, а й для всієї України. Сьогодні Запорізька область залишається промислово-культурним центром,  славиться давніми традиціями легендарних запорізьких козаків, мальовничою природою, науковим та промисловим потенціалом.

Все це – завдяки вам, щирим, талановитим, працьовитим людям, які всі ці 79 років повсякденною працею і своєю щирою відданістю творите міць та славу Запорізького краю!

Від імені депутатського корпусу Запорізької обласної ради, висловлюю щирі слова подяки нашим ветеранам, патріотам області, які працювали на будівництві заводів, в атомній та гідроенергетиці, вирощували хліб, розвивали освітній простір, медицину та науку. Захищали рідну землю у роки фашистської навали та відновлювали нашу область у повоєнні роки.

Сьогодні ми творимо новітню історію нашого регіону та всієї держави. Вірю, що єдність та любов до рідного краю, стануть запорукою подальшого успіху Запорізької області та всієї України.

Зі святом!

З повагою, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак

Дата публікації: 
10.01.2018