Вітання голови Запорізької обласної ради з 80-річчям Запорізької області

Дорогі земляки!

Від імені всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради щиро вітаю вас із 80-річчям Запорізької області!

10 січня 1939 року було ухвалено рішення про створення окремої адміністративної одиниці – Запорізької області. З того часу, історія нашого краю тісно пов’язана з бурхливими історичними подіями, які вплинули на економічну та культурну складові розвитку всієї держави. Були в цій історії і злети, і важкі роки Другої світової війни, відновлення й розвиток промислового майданчика в радянські часи та впевнені кроки до здобуття незалежності України.

Сьогодні Запорізька область впевнено розвивається, примножує міць промислового майданчика регіону, залишаючись лідером металургійної, добувної галузі та енергетики, зберігаючи та відновлюючи пам’ятки давньої історії нашого краю й мальовничу природу, формуючи новий і цікавий етап розвитку.     

Запоріжці – люди особливого характеру, виховані козацькими степами, загартовані працею. Я гордий тим, що моє життя, робота й громадська діяльність тісно пов’язані з історією Запорізької області, з щирими, талановитими людьми. Саме ви, всі ці 80 років творите міць та славу Запорізького краю, працюючи на будівництві, металургії, в атомній та гідроенергетиці, вирощуючи хліб, розвиваючи освітній простір, медицину та науку.

Вірю, що єдність, любов до рідного краю та регіональний патріотизм  стануть запорукою подальшого успіху Запорізької області та всієї України.

Зі святом!

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак

 

Дата публікації: 
10.01.2019