Відбулося представлення голови Запорізької обласної державної адміністрації

Сьогодні в сесійній залі обласної ради перший заступник Керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив новопризначеного очільника Запорізької обласної державної адміністрації  Віталія Туринка.

Указ про його призначення опублікований на сайті Президента України 5-го вересня.

В присутності громади Сергій Трофімов показав Указ Президента України та вручив Віталію Туринку службове посвідчення.

Він також нагадав, що під час візиту Президента України  до Запорізької області Володимир Зеленський поставив перед органами державної влади та місцевого самоврядування низку важливих для розвитку регіону задач, виконання яких стане першочерговим завданням для новопризначеного очільника ОДА.

В сесійній залі були присутні депутати обласної ради, голови районних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міські голови, представники громадськості. Вітаючи присутніх, Віталій Туринок відзначив готовність працювати виключно в інтересах людей, на умовах законності, чесності й прозорості.

- Президент України Володимир Зеленський призначив мене головою Запорізької облдержадміністрації і для мене це не тільки велика честь, це в першу чергу – велика відповідальність. Я запитував себе, чи вистачить мені сил очолити ті зміни, які доручив Президент. Відповідь прийшла сама. Я побачив, як населення підтримало Президента та нову Верховну Раду України. У мене не залишилось сумнівів, що ті люди, які підтримали Президента і депутатів, мені допоможуть. Я сподіваюсь на їхнє розуміння та допомогу. Наш курс зараз називається «порядність і чесність». Це одномоментно простий та дуже складний курс для влади за всю історію України, - зазначив Віталій Туринок.

На урочистому представлені також був присутній голова Запорізької обласної ради, його заступники  Єгор Семенков та Владислав Марченко, працівники  виконавчого апарату облради.

- У нас спільна мета – працювати в інтересах людей. Це те, що завжди допомагало знайти консенсус у спірних питаннях під час роботи в депутатському корпусі. Сподіваюсь, ця теза залишиться пріоритетною у подальшому співробітництві обласної ради та керівництва обласної державної адміністрації. Цього року Запорізька область відзначає 80-річчя з дня створення і це не просто привід підбити підсумки й результати  досягнень, це, перш за все, час для нових стратегічних завдань для розвитку області. Перед місцевим самоврядуванням і перед державними органами влади сьогодні стоять великі виклики. Нам разом треба шукати відповіді на питання будівництва доріг, оновлення інфраструктури, модернізації промисловості та підтримки сільськогосподарської галузі. Треба працювати і єднатися навколо розвитку Запорізького краю й держави в цілому, - прокоментував голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
06.09.2019