В Запорізькій державній інженерній академії допомагають військовим адаптуватися до мирного життя й отримати нову професію

Навчання проходить за підтримки проекту «Україна-Норвегія» й дає можливість військовослужбовцям та членам їх родин не тільки адаптуватися до мирного життя, а й отримати нову професію чи підвищення кваліфікації. На сьогодні в інженерній академії розпочала роботу п’ята група навчання за програмою «IT технології у сфері дизайну». З початком навчання слухачів привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Навчання триватиме три місяці, після чого слухачі отримають відповідні сертифікати, що дозволить їм знайти роботу за новою професією у перспективній галузі.

-На сьогодні саме  IT- галузь в Україні є однією з найбільш перспективних. Вартість капіталізації десяти найбільших українських IT- компаній складає понад 10 млрд доларів. За підсумками першого півріччя цього року  інвестиції в український IT -сектор склали  понад 260 млн доларів. Це нові робочі місця, нові офіси й, власне кажучи, у вас буде можливість отримати знання саме у цій найуспішнішій галузі, а головне – ви отримаєте можливість знайти нову професію й цікаву роботу, - звернувся до слухачів Володимир Подорожко.

Посадовець відмітив важливість програм, які дозволяють військовослужбовцям знайти себе в мирних умовах та побажав слухачам успішного навчання, нових цікавих знайомств та нових можливостей для реалізації своїх здібностей.  

Ректор ЗДІА, академік, доктор технічних наук, професор Віктор Банах зауважив, що проект «Україна-Норвегія» реалізовується вже 15 років і це один з найдовших міжнародних проектів країни-партнера. Головний же чинник  важливості співпраці з інженерною академією –  успіх випускників попередніх чотирьох  груп навчання.  

З початком навчання слухачів курсів також привітали старший офіцер групи морально-психологічного забезпечення та зв`язків з громадськістю майор Владислав Чумак та заступник  голови правління ГО «Об’єднання військовослужбовців «Лідер»» Анастасія Коноваленко.

 

 

Дата публікації: 
12.09.2018