В регіоні планують підвищувати інноваційний потенціал сільських екосистем

Одним із проектів рішення обласної ради, який планується розглянути під час роботи постійних комісій, а потім на сесії облради 30 серпня, передбачається внесення змін до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва.

Так, проектом рішення пропонується внести зміни до одного з пунктів програми – збільшити в 2018 році фінансування на 100 тисяч гривень у  «забезпечення  співфінансування грантових проектів, отриманих на розвиток і популяризацію підприємництва, як перспективного сектору економіки Запорізької області (у разі отримання міжнародного гранту)».

21 червня 2018 року Державній організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» (далі – РФПП) повідомлено, що її обрано партнером у міжнародному проекті: «CerTour II», аплікант грантового проекту, лідер-партнер Technical Chamber of Greece – Eastern Macedonia Branch (Грецька Республіка).

«CerTour II» націлений на максимізацію інноваційних потенціалів сільських екосистем шляхом створення кластерів в партнерських регіонах, а також впровадження нових інтерактивних методів та інструментів по залученню кінцевих бенефіціарів серед МСП в інноваційні процеси з розвитку агротуризму.

Загальний грант для РФПП від донора на 2018-2020 роки – 143 987 євро, потрібне співфінансування – 11 519 євро (по курсу Нацбанку, станом на 03.07.2018 – 355 120 грн.). У 2018 році на співфінансування зазначеного проекту з обласного бюджету планується спрямувати 100 000 грн.

Очікуваний результат від виконання заходу: згідно з грантовим (партнерським або аплікаційним) договором кошти з бюджету цього року виділяються на реалізацію програми ЄС Еразмус для молодих підприємців «Erasmus for Young Entrepreuners» та на реалізацію проекту «CerTour II», який направлений на популяризацію стратегії зростання підприємництва.

 

Дата публікації: 
06.08.2018