В Оріхові відбулось велике футбольне свято

На спортивних майданчиках зони відпочинку міста Оріхів, на живописній набережній річки Конка, відбувся  відкритий обласний турнір з футболу 5х5 на Кубок Оріхівського району серед аматорів в рамках програми Всеукраїнського заходу «Спорт для всіх у кожному дворі».

Організаторами турніру виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради (директор Олег Рибченко) та Оріхівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Юрій Шкуро) за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації (начальник Наталія Власова) та Оріхівської районної федерації футболу (голова Роман Вискребенцев).

Захід проводився задля пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності футболістів та популяризації фізичної культури та спорту серед різних верств населення.

В турнірі брали участь 6 команд: ФК «Орсільмаш», ФК «Макстрой плюс», «ДЮСШ», команди з міста Оріхів, ФК «Преображенка» с. Преображенка, ФК «Кірово» с. Кірово, таФК «Ново-данилівка» с. Ново-Данилівка.

На відкритті турніру з привітаннями до його учасників виступили головний фахівець КЗ «ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв, директор Оріхівського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Юрій Шкуро та голова Оріхівської районної федерації футболу Роман Вискребенцев.

Команди змагались спочатку у підгрупах, де зіграли в одне коло кожен з кожним. А вже на другому етапі були стикові матчі. За 5-6 місце зіграли команди «ДЮСШ» та ФК «Ново-Данилівка».З рахунком 3:0 перемогу здобула команда «ДЮСШ». У грі за бронзові нагороди зійшлися команди «Орсільмаш» та ФК «Кірово». Рахунок зустрічі 5:0 і перемогу святкував «Орсільмаш». Фінальний матч звів давніх друзів-суперників  ФК «Преображенка» та «Максстрой плюс». Фінал видався дуже напруженим та видовищним. З мінімальнім рахунком 1:0 перемогу святкували чемпіони Оріхівського району з футболу, команда ФК «Преображенка». Друге місце посіла команда ФК «Максстрой плюс».

Кращим воротарем турніру визнано Василя Сабалдашного з команди ФК «Преображенка», який на турнірі не пропустив жодного м’яча. Кращий бомбардир – Міккі Серопян з команди ФК «Орсільмаш», на рахунку якого 5 забитих м’ячів. А кращим гравцем турніру визнано Романа Вискребенцева, гравця команди ФК «Максстрой плюс».

Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від  КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР, а кращі гравці - дипломи та подарунки.

Від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради - велика подяка директору Оріхівського міського центру «Спорт для всіх» Юрію Шкуро та голові Оріхівської районної федерації футболу Роману Вискребенцеву за співпрацю у підготовці і чудовому проведенні футбольного свята для учасників та вболівальників на гарній спортивній арені.

 

Дата публікації: 
08.06.2018