В обласному центрі тривають новорічні вистави та фестивалі

Так, традиційний обласний Новорічно-різдвяний фестиваль, який триватиме до 7 січня, запрошує мешканців та гостей міста  на площу Фестивальну.

Перший день нового року запоріжці вже  відзначали біля головної новорічної ялинки. У рамках фестивалю пройшов великий концерт самодіяльних артистів. Для глядачів провели театралізовану розважальну програму, інтерактивні ігри з конкурсами, танцями та призами. Особливо потішили відвідувачів фестивалю безпрограшна лотерея та фаєр-шоу.

Наразі святкові програми тривають. У спорудженому на Фестивальній містечку на запоріжців чекають казкові зустрічі, веселі розваги, різдвяні традиції та новорічні дива. У вихідні та святкові дні на сцені центральної площі міста виступлять кращі творчі колективи області, артисти театрів, громадські організації, самодіяльні митці. А також радо зустрінуть торгівельні та сувенірні майданчики, фотозони, інсталяції, християнське містечко «Різдвяний вертеп».

Подальша програма фестивалю:

5 січня

12.00-15.00 - музично-розважальна програма творчих колективів районів області;

16.00-18.00 - Розважальна програма «Світло Різдва».

6 січня

13.00-14.00 - концертно-розважальна програма за участю творчих колективів Палацу культури «Заводський»;

15.00-19.00 - концертна програма.

7 січня

11.00-15.00 - святкування «Козацького Різдва» (ГО «Спас»);

15.00-15.30 - спільна Різдвяна молитва;

15.30-18.30 - концертна програма.

Крім того, маленьких глядачів запрошують у ці дні комунальні заклади Запорізької обласної ради. В обласному  театрі ляльок  триває вистава «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат», Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.Магара запрошує на виставу «Мауглі», а театр юного глядача підготував до новорічних свят дитячу виставу «Чарівна перлина Адельміни». Запорізька обласна філармонія запрошує на новорічну шоу-програму «ХРЮшталева туфелька».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.01.2019