В обласній бібліотеці для дітей відкрили виставку запорізької художниці та вчили унікальній техніці малювання картин

У день відзначення 80-річного ювілею Запорізької області в обласній бібліотеці для дітей  «Юний читач» Запорізької обласної ради відкрилась персональна виставка талановитої запорізької художниці, члена Запорізької міської творчої спілки "Колорит" Ольги Дараган.

 Сорок шість робіт, різнопланових за технікою виконання (акрил на полотні, пастель на наждачному папері), але однаково талановитих, наповнили бібліотечну галерею неповторністю та красою рідної природи, зачарували магією кольорів та глибиною почуттів, вкладених у них. Про це говорили всі, хто завітав на презентацію – і діти, і літні люди з відділення денного перебування Дніпровського району міського центру соціального обслуговування, і співробітники бібліотеки. Особливу атмосферу свята, піднесення, єднання з мистецтвом створювали запрошені гості: солістка обласної філармонії Вікторія Шестакова, викладач сольного співу Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди Володимир Турський та його учень, студент 4-го курсу вокального відділення Міхаель Роде.

Завершився захід майстер-класом з техніки малювання пастеллю на наждачному папері. Процес творення картин захопив і дітей, і дорослих, а його результат здивував навіть саму художницю.

Насолодитись експонатами виставки "Кольоровий небосхил" можна протягом січня-лютого, завітавши до обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" за адресою: вул. Валерія Лобановського,14. 

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.01.2019