Умови кадрових призначень керівників комунальних установ закладів охорони здоров’я розглянули на засіданні робочої групи

Триває робота з розробки Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади в закладах охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст Запорізької області.

Наразі, в ході чергового засідання робочої групи, її учасники розглянули пропозиції надані до Порядку проведення конкурсу та до проекту контракту з керівником комунальної установи.

Всі учасники робочої групи озвучили свої пропозиції та узгодили їх для подальшого опрацювання. Зокрема, розглядаючи проект Порядку проведення конкурсу, депутати звернули увагу на такі деталі, як умови його проведення, створення конкурсної комісії, вимоги до кандидатів на зайняття займаних посад тощо. Детально зупинилися також на всіх пунктах проекту контракту з керівником комунальної установи закладу охорони здоров’я й вислухали аргументи до запропонованих змін.

Голова робочої групи, депутат обласної ради Наталія Авраменко подякувала учасникам засідання за ефективну працю й запропонувала провести чергове засідання робочої групи наприкінці наступного тижня.

 

Дата публікації: 
12.07.2018