У Запорізькій області відкрили п’ятий сервісний центр з надання адміністративних послуг

Новий сучасний центр з надання адмінпослуг МВС України, сьогодні офіційно відкрили  у Василівці. Він став  п’ятим, із семи запланованих до відкриття в Запорізькій області. У Василівському районі проживають 79 тис. мешканців, зареєстровано 25 тис. автомобілів, тож необхідність відкриття такого центру саме у Василівці, цілком виправдана.

- Щодня тут надаватимуть близько 30 послуг, в їх числі – реєстрація транспортного засобу, видача довідок, складання іспитів на право керування транспортним засобом тощо. В офісі центру створено усі належні умови, аби необхідні послуги були для громадян доступними, а їх отримання – якісним та  прозорим, - поділився на відкритті центру, заступник начальника Головного сервісного центру МВС України Артем Коробка.

Із відкриттям сервісного центру європейського зразка, мешканців Василівського району привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

- Для обласної влади головним пріоритетом є рівнобічний розвиток всіх територій регіону, в тому числі в питаннях надання адміністративних послуг громадянам, - зауважив Григорій Самардак. – Такі  центри мають бути відкриті у кожному районі області, найближчим часом вони з’являться в Енергодарі, Бердянську, Пологах. Тож, в добру путь, і успішної роботи в інтересах громади!

Після невеликої урочистої частини, усі присутні змогли оглянути приміщення сервісного центру та ознайомитися з умовами його роботи. 

Дата публікації: 
07.02.2018