У Запоріжжі стартує наймасштабніший в історії регіону благодійний марафон зі збору донорської крові

З 19 по 30 листопада з ініціативи комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» пройде наймасштабніший в історії Запоріжжя марафон зі здачі донорської крові. Цей соціальний проект об'єднає тисячі жителів міста і області заради єдиної благородної мети - пожертвувати частинку себе для порятунку життів земляків.

Відкриття благодійного марафону намічено на 19 листопада і збігається із Всесвітнім днем ​​пам'яті жертв ДТП: саме вони найчастіше в екстреному порядку потребують рятівної крові у великій кількості. За підтримки міської мерії, національної поліції міста Запоріжжя, міський патрульної поліції, ГСЧС в Запорізькій області, Запорізької станції швидкої медичної допомоги та волонтерів 19 листопада об 11:30 на площі Фестивальній відбудеться флеш-моб. Він дасть умовний відлік початку марафону і «запустить» ланцюгову реакцію самопожертви і добра.

20 листопада офіційно донорська акція стартує у відділенні трансфузіології ЗОКЛ, де всі охочі протягом наступних 10 днів зможуть пожертвувати кров для потреб пацієнтів Запорізького регіону.

Важливо, що ще до старту проекту його вже підтримали близько 20-ти партнерів-учасників, серед яких представники: міської та обласної влади, Української православної церкви, Запорізького медичного університету і коледжу, Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Хортицького полку і заповідника «Хортиця», радикальної партії О.Ляшка.

Крім того, на благородний заклик відгукнулися і великі промислові підприємства краю: ПрАТ «Запоріжкокс», Запорізька атомна електростанція, ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод», група компаній «Прогрес» і ін.

ТАЙМІНГ МАРАФОНУ:

19 листопада, 11.30 - флеш-моб на площі Фестивальній (пр. Соборний, 164). Детальна інформація на офіційному сайті лікарні.

20 листопада, 10.00 - офіційний старт марафону в Запорізькій обласній лікарні, хол консультативної поліклініки (Оріхівське шосе, 10).

20-30 листопада, з 9.00 до 13.00, будні дні - участь партнерів проекту та всіх охочих в благодійній здачі крові (Оріхівське шосе, 10, відділення трансфузіології, 1 пов. консультативної поліклініки ЗОКЛ).

30 листопада - підведення підсумків марафону.

Запрошуємо представників ЗМІ міста та області висвітлити проведення марафону, а всіх охочих зробити добру справу - здати кров!

Детальна інформація на сайті Запорізької обласної лікарні: zokb.org.ua

Прес-служба ЗОКЛ: e-mail: pressa.zokb@gmail.com. Контактні телефони: (066) 399-49-13, (068) 812-90-27.

Дата публікації: 
14.11.2017