У дитячий будинок-інтернат завітав відомий боксер й олімпійський чемпіон

Минулих вихідних комунальну установу «Запорізький дитячий будинок-інтернат» Запорізької обласної ради відвідав незвичайний гість – відомий український боксер, дворазовий олімпійський чемпіон, чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко. Вихованці будинку-інтернату зустрічали легенду спорту з особливим нетерпінням  й радістю.  Вони навіть підготували й показали музично-спортивну програму.

Потім вихованці й працівники закладу показали Василю Ломаченку та іншим гостям установи чим вони живуть, влаштували пізнавальну й детальну екскурсію по дитячому будинку. Гість же, у свою чергу, відверто поспілкувався з хлопцями, розповів їм про те, як бути сильними, вольовими і досягати поставленої мети – і не тільки у спорті. Деякі розповіді особливо зацікавили дітей. Наприклад, те, що перший поєдинок Василя на любительському рингу відбувся у 1994 році на міжнародному турнірі «Надія», коли йому було лише шість років. Відтак пройшло безліч чемпіонатів міста, області та країни, у яких Василь завжди виходив переможцем. Перше ж серйозне досягнення на любительському ринзі боксер отримав у віці шістнадцяти років, коли виграв чемпіонат країни. У цьому ж році взяв золото на чемпіонаті Європи серед кадетів у ваговій категорії до 46 кг. Також отримав там кубок як найкращий боксер першості Європи. У 2005 році виграв чемпіонат України серед дорослих у вазі 53 кг. А далі були бої з відомими боксерами, нові титули й боксерські пояси. Головним же принципом свого життя Василь Ломаченко поділився і з дітьми – «Якщо вже вийшов на ринг – перемагай!» І стосується це не лише рингу, а й кожного дня життя, зазначив чемпіон.

У подарунок боксер передав дітям спортивний інвентар і побажав їм боротися й бути переможцями – кожен у своїх цілях, мріях, долях…

Директор будинку-інтернату Людмила Гончаренко подякувала гостю за теплий візит і подарунки, а також друзям інтернату за постійну участь в житті закладу й зокрема за організацію цієї цікавої зустрічі.

Фото надані КУ "Запорізький дитячий будинок-інтернат" ЗОР.