У День українського добровольця в Запоріжжі презентують унікальне видання

14 березня, в День українського добровольця, комунальний заклад «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради презентує широкому загалу власне видання, присвячене героям-землякам, мешканцям Запорізького краю, які віддали за мир, незалежність і цілісність України найцінніше, що має людина - своє життя.

Це нове довідкове видання – бібліографічний покажчик «Невиплакані сльози України (запоріжці, які загинули в АТО)». На сторінках нової книги  зібрано короткі біографії про 190 загиблих воїнів (від 2014-го і до жовтня 2017-го років) та бібліографічні списки літератури, статті з періодичних видань, посилання на публікації про загиблих на сході наших земляків.

Окремим розділом подано вірші сучасних запорізьких поетів, які віддзеркалюють події останніх років. Надані й адреси сайтів, де можна отримати інформацію про загиблих захисників. Вони різні за віком, освітою, професією, та об'єднує їх одне - любов до Батьківщини і здатність безкорисно стати на захист рідної землі. Передмову для книги написав Микола Михайлов – журналіст, письменник, учасник АТО.

Презентація видання відбудеться об 11.00 у конференц-залі (4 поверх) бібліотеки.

Дата публікації: 
12.03.2018