У цьогорічному чемпіонаті області з футзалу серед юнацьких команд пролунав фінальний акорд

Чемпіонат області з футзалу серед юнацьких команд по трьом віковим групам, під гаслом «Граємо за Україну разом!»  завершився фіналом  у м. Енергодарі серед учасників U-11. У відбіркових змаганнях у цій віковій категорії взяли участь 26 колективів. У фіналі виборювали нагороди команди: «Темп» Енергодар, ДЮФК «Веселе», ДЮСШ «Олімпієць» Приморськ, ДЮСШ Пологи, «Шторм» Запоріжжя, «Дизеліст» Токмак та два представника міста Мелітополя -  «Аріс» і «Спартак».

За третє місце у двобою між командами «Дизедіст» - ДЮСШ Пологи з рахунком 4:1 перемогли юнаки з міста Томака (тренер Артем Алексєєв). У вирішальному матчі за титул чемпіона зустрілися мелітопольський «Аріс» (тренер Андрій Ємельянов)  та місцевий «Темп» (тренер Ігор Черненко). З рахунком 5:1 перемогу в чемпіонаті виборола команда «Темп».

Кращими гравцями в командах призерів були визначені: Дмитро Чумак («Темп»), Назар Биков («Аріс»), Єгор Менжелєєв («Дизеліст»), які отримали грамоти управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.  Приз кращого гравця турніру директор  КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко вручив гравцю команди «Темп» Єгору Каширіну, який у  вирішальному матчі забив 4 м’ячі.

У підсумку, по трьом віковим групам з 03 січня по 7 квітня 2018 року у чемпіонаті області взяли участь 76 команд. Це понад 1100 юних спортсменів. Тільки один колектив, - ДЮСШ Пологи (директор Віктор Кулініч) - брав участь у всіх трьох фіналах, де став переможцем серед юнаків U-15. Чемпіонами області  U-13  були вихованці тренера чернігівської ДЮСШ Віталія Перетятько.    

Як підкреслив директор коммунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Олег Рибченко, центр вдячний керівникам спортивних споруд міст Токмака, Полог, Енергодара, Василівки, Мелітополя за надання залів для проведення змагань серед дітей.

Дата публікації: 
13.04.2018